Hakkımızda

Kobos; Yapı sektörünün deneyimli firması EVDEMA San. ve Tic. A.Ş. tarafından üretilmektedir. 1972 yılında faaliyete başlayan EVDEMA, DUKA Duvar Kağıdı fabrikası, SOPRANO MOBILIA ahşap üretim tesisleri ve KOBOS Banyo Mobilyaları adı altında yerli üretim yapmanın gururunu yaşamaktadır. Kobos; banyo mobilyaları konusunda çeşitli ürünler sunan bir markadır. Kobos'un banyo mobilyası koleksiyonu arasında lavabo altı dolapları, boy dolapları, banyo dolapları, aynalı dolaplar, çamaşır sepetli dolaplar, ve banyo rafları yer alır. Kobos banyo mobilyaları; yüksek adetli ürün üretebilen ve en üst düzey teknolejiye sahip makinelerile üretim yapmaktadır. farklı renk ve desen seçenekleriyle müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ayrıca projelere özel çoklu adetlerde farklı boyutlarda ve şekillerde banyo mobilyaları da mevcuttur, böylece her banyoya uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Kobos banyo mobilyaları; dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilir. Tasarımlarını uzun ömürlü kullanım ve kullanıcıların banyolarına şık bir görünüm kazandırmak için en ideal şekilde tasarlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Mutfak ve Banyo mobilyaları sektöründe, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi ve başarmayı amaçlayan, sektöre yön veren inovatif ve global tercih edilen bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Mutfak ve Banyo mobilyaları sektöründe, doğaya, sağlığa ve çalışana verdiğimiz önemle sürdürülebilir projeler oluşturarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, klasik ve modern ürün portföyümüzle yaşama ve tüm paydaşlarımıza değer katmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • * ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ
  • * DOĞAYA SAYGILI
  • * MÜŞTERİ ODAKLI
  • * FARKLI KÜLTÜRLERE UYUM
  • * AR-GE VE YENİLİĞE AÇIKLILIK
  • * KALİTE
  • * SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK